Welcome to 2. četa 1. bataljona financijske straže "Mrcine"

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

Sign in to follow this  
Followers 0
Mappo Trell

BF4 napokon zakrpan i popravljen

19 posts in this topic

U mjesec dana igranja me nikad nije izbacilo..i onda izađe ovo govno od patcha koje "popravlja" već popravljenu igru i u sat vremena me tri puta šutne sa servera..kreteni jedni..moraju oni nešto zajebat..

EDIT:

Eo četvrti put..odličan patch.

Awards

Postoji dio igraca kojima patch stvare odredene probleme i ja bi, recimo da nisam igrao u nedjelju i ponedeljak prije patcha, rekao da su nesto sjebali. No kako su se meni problemi s netom pojavili dan prije znam da me yebe t-scum, a ne BF4.

Znam da je iritantno reci: mozda je problem u tvome hardwareu ili softwareu, ili u internet provideru, ali to zna mnogo puta biti istina.

Npr igraci sa AMD karticama cesce imaju problema sa igrom zbog drivera od korisnika nvidije.

Ja sam jucer odigrao nekoliko partija i nisam imao problema sa samom igrom jedno sa gubljenjem paketa, ali to je vec problem hrvatske mrezne inrfastrukture, a ne same igre.

Nemoj misliti da pokusavam braniti Dice zbog sranja sto su nam servirali na pocetku, jer BF4 je zadnji njihov proizvod koji sam kupio na povjerenje, ali pokusaj potraziti problem na tvojoj strani.

Ako ne uspijes uvijek postoji sluzba za korisnike i dobro srocena zalba moze ti donjeti koju besplatnu igru ili dobar popust. :1-VedraFaca:

I na kraju koji ti je nick u igri i zasto nisi prije igrao sa nama, fali mi tvoj dog tag u klanskoj kolekciji!?

Edit:

ovo sa driverima za amd se opet pojavilo nekim igracima poslije zadnjeg patcha.

jeeej, možda i zagram kada se vratim sa GO

jesi isao na more ili ti je dosta vode za ovu godinu? :1-BeljiSe:

vodu više nemogu smisliti, odmah tikove dobijem ^^

ove godine izgleda niš od mora, uhvatio sam jedan sunčani dan za kupanje i to je to

Mappo, iskreno se nadam da je TCom u pitanju..jer ako je, vjerujem da će brzo otklonit problem (jer ga prije nije bilo). Ako je pak do igre...

I na kraju koji ti je nick u igri i zasto nisi prije igrao sa nama, fali mi tvoj dog tag u klanskoj kolekciji!?

Igram kad stignem od posla..a to je nasumično..da li u po dana ili u kasnim večernjim satima..

Nick mi je, jer nisam baš skužio sistem reganja na originu (kad sam kupovo igru sam napravio account), "KenanPalangic" <<< veoma originalno a? :D

Awards

Ovo ako je slučajnost onda je stvarno fantazija žešća...i danas sam probo zaigrat i svako malo me diskonekta sa servera..ovo ne može biti veza nikako...ovo je usrani patch.

Awards

Ovo ako je slučajnost onda je stvarno fantazija žešća...i danas sam probo zaigrat i svako malo me diskonekta sa servera..ovo ne može biti veza nikako...ovo je usrani patch.

Koju ti poruku daje za disconnect?

Ako je "server timed out" onda ti je do portova u ruteru ili samo iskljuci upnp u ruteru.

Nema poruke..samo izađe iz igre..onaj kursor gore desno (BF4 screen) i nedugo nakon toga natrag u Windowse..znalo mi je u tim situacijama malo prije izbacivanja zalagat..sjebe se veza, igrači hodaju u mjestu..i to je to..

Awards

Nema poruke..samo izađe iz igre..onaj kursor gore desno (BF4 screen) i nedugo nakon toga natrag u Windowse..znalo mi je u tim situacijama malo prije izbacivanja zalagat..sjebe se veza, igrači hodaju u mjestu..i to je to..

Meni kad se to desi znaci da mi je pukla veza sa internetom, ovo sto si opisao! Eventualno napise "something went wrong". Kako smo u istom dijelu grada, a znam da tu ispod mene nesto kopaju, mislim da ti je sranje s t-scumom. Pa se poklopilo sa izlaskom novog patcha. Ja samo zivim u nadi da to sto rade ( t-com) je razvlacenje optike i van centra grada.