Welcome to 2. četa 1. bataljona financijske straže "Mrcine"

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

Bevander Holifild

prijava regruta

11 posts in this topic

Pozdrav svima!

Moje ime je Vedran ,imam 38 g. i živim u Rijeci.Došao sam  se prijaviti na vaš forum po preporuci Ivana Friganovića.Novi sam u DCS world-u i trenutno samo to igram dok od sporednih igara igram još i Project cars.Nadam se da ću se dobro slagati sa svima te ponešto i naučiti od vas i dobro zabaviti!

Ime: Vedran

Email Address:vguculj@gmail.com

Navrsenih godina:39

Igra za koju se prijavljujem:DCS

Posjedujem original:da

Public nick:cove78

Steam ID:http://steamcommunity.com/profiles/76561198026886768/

Internet konekcija:http://www.speedtest.net/my-result/5914883432

Multiplayer iskustvo:1mj

Bivsi klanovi?:/

Mjesto zivljenja:Rijeka

Tko vas je pozvao u Mrcine:*NOB*Wepar,Ivan Friganović

Sestra (Obavezno da/ne):Da

Poruka u prijavnici:ja sam onaj koji bi želio ući!!!!

Evo...
Uoči naše prekrasne nadimke ovdje na forumu... za mjesec dana i ti ćeš zaraditi svoj... :kiki:
Naravno, zaradit ćeš ga neumorno bacajući kazetne bombe po nejači Gruzije... i sijući oslabljeni uran...

Dobrodošao!

:thumbup:

Awards

2 hours ago, VECO78 said:

Pozdrav svima!

Moje ime je Vedran ,imam 38 g. i živim u Rijeci.Došao sam  se prijaviti na vaš forum po preporuci Ivana Friganovića.Novi sam u DCS world-u i trenutno samo to igram dok od sporednih igara igram još i Project cars.Nadam se da ću se dobro slagati sa svima te ponešto i naučiti od vas i dobro zabaviti!

Dobrodošao! Evo možeš odmah naučiti recimo da stavljaš razmak iza točke... troll-face-42517-3840x2160.jpg

Awards

Pozdrav!

Evo da se prvo ispričam zbog ne javljanja,ali ima i razlog zašto!Naime, prvo sam kupio Oculus rift CV1 pa sam njega pokušavao uskladiti sa kompom , onda sam uzeo malo jači procesor kako bi mi donekle vrtio DCS da mogu probati to igrati, pa sam prošli tjedan uzeo novu grafulju kako bi i sa njome dobio nešto, pa sam sad za vikend uzeo i ssd disk ali ga još nisam ugradio kako bi dobio na brzini očitavanja! Sve u svemu radim na tome da mi osječaj u igri bude na razini igrivoga ali još uvijek nisam zadovoljan a sada se napokon skuplje lova i za nešto upgrade-a da zaokružim cijelu sliku. Još moram instalirati team speak kako bi komunicirao sa ljudima!i dok ne uskladim sve mogu samo ovako pismeno uletiti.Je.. ga perfekcionist sam i iz te kože se ne može,a onda ću postati dosadan na forumu svima dok se ne ušaltam sa funkcioniranjem među vama. :huh2:;):kul2:  upravo sada pokušavam podesiti rift sa debug tool-om kako bi riješio čistoču slike ali me ne ide baš! 

1 hour ago, VECO78 said:

Pozdrav!

Evo da se prvo ispričam zbog ne javljanja,ali ima i razlog zašto!Naime, prvo sam kupio Oculus rift CV1 pa sam njega pokušavao uskladiti sa kompom , onda sam uzeo malo jači procesor kako bi mi donekle vrtio DCS da mogu probati to igrati, pa sam prošli tjedan uzeo novu grafulju kako bi i sa njome dobio nešto, pa sam sad za vikend uzeo i ssd disk ali ga još nisam ugradio kako bi dobio na brzini očitavanja! Sve u svemu radim na tome da mi osječaj u igri bude na razini igrivoga ali još uvijek nisam zadovoljan a sada se napokon skuplje lova i za nešto upgrade-a da zaokružim cijelu sliku. Još moram instalirati team speak kako bi komunicirao sa ljudima!i dok ne uskladim sve mogu samo ovako pismeno uletiti.Je.. ga perfekcionist sam i iz te kože se ne može,a onda ću postati dosadan na forumu svima dok se ne ušaltam sa funkcioniranjem među vama. :huh2:;):kul2:  upravo sada pokušavam podesiti rift sa debug tool-om kako bi riješio čistoču slike ali me ne ide baš! 

Javi se @Ovan Razoritelj, čoek ima Rift i može ti reć što i kako da se podesi...

Slobodno se inače konzulitraj s nama prije kupnje, da ne skašiš baš sve pare na nešto što ti možda neće doniti ni jedan jedini FPS u gejmu... DcCS je mutna voda po tom pitanju.

Awards