Welcome to 2. četa 1. bataljona financijske straže "Mrcine"

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

Zoky

Novi član

6 posts in this topic

Ime: 

Email Address: zsucec@gmail.com

Navrsenih godina: 43

Igra za koju se prijavljujem:  MiG21 Bis, kasnije i FC3

Posjedujem original: DA

Public nick: Lucky

Steam ID: Ne igram preko Steama već imam orginal DCS kupljeno i regano na https://www.digitalcombatsimulator.com

Internet konekcija: VDSL 2/20

Multiplayer iskustvo: u DCS slabo

Bivsi klanovi?: N/A

Mjesto zivljenja: Petrinja

Tko vas je pozvao u Mrcine: Našao sam vas na Google.hr :-)

Sestra (Obavezno da/ne): da

Poruka u prijavnici: Pa evo želio bi se družiti s vama i igrati DCS prvo kao što rekoh mig21 a onda kako bude već po dogovoru. Nadam se da će mi vaše iskustvo pomoći u bržem shvaćanju MP online, jer do sada sam uglavnom rješavao misije i camp. Nešto malo online za probu na public serverima uglavnom bi se završavalo pogodkom od nekoga s recimo Su-27/33 iako niti ga vidim niti čujem hehe, tako da sam nastavio samostalno, zato i smatram da bih mogao učiti od vas savjetima itd.

Dobrodosao !

imas ovdje dosta vodoinstalatera koji jedva cekaju nekoga ko voli Mig....ukratko dosao si na pravo mjesto !

nadlezna uprava za regrute ce te uputit sto i kako dalje.

Awards

Dobrodošao!

Hehe, već imamo jednog Lucky-ja, ne znam kako ćete se dogovorit. Možda borba "hidroforima" (MiG-21Bis) do smrti?

Za sva eventualna pitanja stojim na raspolaganju, slobodno me PM-aj. U podforumu:

http://www.mrcine.org/boards/forum/173-mrcinački-lovačko-bombarderski-puk-pajceki/

ti piše sve što trebaš znati. Termini letenja, raznorazna pravila i sl.

Večeras letimo trening s MiGušama, pa ako si za priključiti se, dođi par minuta prije 21:00h na klanski TS. Imaš u podforumu topic: Pajceki BASIC info, tamo ti je IP i password servera.

Awards