Welcome to 2. četa 1. bataljona financijske straže "Mrcine"

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

jomla

Hotas Warthog pomoć

11 posts in this topic

Pozdrav forumaši,

inače sam član na CVAB a kako sam nabavio novog Warthoga moja ekipa mi ne može pomoći

jer ga nitko nema,da li netko zna kako se programira ili kako recimo promjenit 

već postojeći profil kojeg sam skinuo.Znači promjenio bih par naredbi na tipkama sticka i gasa.

Unaprijed zahvaljujem.

Pozdrav, 

Za profile trebaš njegov sw TARGET ...

Skinuti profil ubaciš u njegov folder (X:\Program Files (x86)\Thrustmaster\TARGET\Projects)

Pokreneš Target , klikneš na svoj profil i izabereš EDIT

Sa desne strane ti je popis komandi i klikneš na onu koju želiš editirati....

Nakon edita pritisneš save event i tako za svaku funkciju koju mijenjaš-

Kad si završio pritisneš SAVE i exit to dashboard.

Učitaj profil i to je to.....

Imaš i manual koji je vrlo jednostavan.

Tu nitko ne koristi target osim mene i bolje je s targetom ,jer neke funkcije jednostavno ne možeš podesiti u simu...

Nadam se da sam ti pomogao....

Awards

Pozdrav Jomla.. !

Target je rjesenje ....kao sto ti Shark kaze......i ja koristim Target za BMS...jer BMS skoro pa nikako ne radi bez Target programa

Meni cak BMS radi joy problem na WIN 10 sa Cougarom, pogotovo nakon sto sam Cougara komplet opremio Hall senzorima.

Znaci Target je jedini prog. te tematike koji radi na WIN10 i BMS 4.33

Awards

Hvala ekipa na brzom odgovoru,

al ipak posto mi je to sve novo trebam to malo pohvatat,e sad prvo nije mi jasno sto je to "sw TARGET"

ostalo sve sto je naveo psina mi je jasno do dijela "ucitaj profil i to je to".Zato jer sam skinuti profil pokretao 

iz TARGET Script editora kako je naveo covjek koji ga je napravio.

Edit:sad koliko vidim to je i drugacija extenzija,izgleda da je profil napravljen u samom script editoru

hm,mozda grijesim ne znam ali nije ista extenzija,jer postojeci profili u /projects imaju ext. .fcf

A sto se tice manuala engl.mi je slaba strana pa mi to dosta otezava.

TARGET Script editor je za programere, a TARGET  je za sve ostale...jednostavan i brz za podesiti.

Nažalost jedno s drugim nema nikakve veze, jer u script editoru podešavaš MACRO naredbe, odnosno jedan cijeli novi ambijenti u kojem tvoj HOTAS finkcionira

https://forums.eagle.ru/showthread.php?t=120184

Ako si instalirao Script editor...onda imaš i TARGET sw....

technology_174a_023.jpg

technology_094a_026.jpg

maxresdefault.jpg

Awards

Hvala na pomoći,šteta bi bilo ne iskoristit sav potencijal ovog joya tako da mi ipak 

preostaje uzet manual pa polako i sigurno,naravno svaka informacija je dobro došla

tnx,

Pozdrav svima!

Jomla drago mi je da si dobio instrukcije kako napokon namjestiti Warthoga kako tebi odgovara.....

Nadovezao bi se takodjer da sam i ja polako poceo letiti na DCS-u i to pogotovo Su-27,Su-33 te Mig 29s te moram priznati da je jako interesantno i zanimljivo.

Obzirom da sam nekako uspio skužiti kako editirati Misije i Kampanje ,zanima me gdje i kako se može skinuti HRZ Nato skin pack za MIG 21 ,koji vidim u promo videu vi koristite!?

Namjera mi je takodjer kroz neko vrijeme savladiti i MIG 21(nadam se),

Postoji li neki server koji vi koristite,rado bih se priključio!?

Hvala i pozdrav  

Airbarba 91.VLE"NEBESKI VITEZOVI"-Falcon BMS

Bobby Fisher likes this

Pozdrav Airbarba...

Skin imas po defaultu kad kupis Mig 21....samo odaberes u meniju mission buildera ili kad si online u multiplayeru. Kad naoružavaš avion mozes odabrat skin.

Za letenje, obicno se skupi ekipa u subotu ...FC3 mode ON *(to je sluzbeni trening...pa ne znam kako to ide .....Aries ili Wepar ce te o tome obavijestit)

ja sam ti skoro svaki dan online na Cold War serveru...pa mi mozes sibnut PM za daljnji dogovor...(Mig 21 OK....FC3 slabo ili nikako)

P.S.

Nadam se da cemo jos odletjet i pokoju partiju BMS...a , kao u dobra stara vremena.......

LP

Awards

Pozz Bobby!

Hvala za info,da imam Mig 21 bis i FC3,solidno se snalazim za sada.Prom takodjer zadnje vrijeme leti na DCSu a vjerujem i Hardy kad se vrati sa broda.

Inače smo ti mi svaku večer na FENCE IN serveru,TS više nije aktivan jer smo se prebacili na DISCORD,navrati svakako...

LP

Airbarba out

2017-10-26_200436.jpg