Welcome to 2. četa 1. bataljona financijske straže "Mrcine"

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

Sign in to follow this  
Followers 0
Gušter Veliki

Talentfrei vs. Mrcine COD4 team

17 posts in this topic

Evo napokon i prvog izazova u novoj 2010. Mec je u challenge fazi. Vic ili Voronin bi trebali odgovoriti na ESL stranici na njihov izazov. Radi se o Njemcima koje mislim po omjeru pobjeda i poraza mozemo pobjediti. Idemo prijave!

EDIT: Prebacili smo match na ponedjeljak 21:00, ćeka se njihov odgovor.

Lista prijavljenih

IN:

Vic_Fontaine

Prcko Vitaminčić

Vsevolod Ivanov

Perica Posavski (rezerva)

OUT:

Gušter Veliki

NEOPREDJELJENI:

Perica Posavski likes this

Evo napokon i prvog izazova u novoj 2010. Mec je u challenge fazi. Vic ili Voronin bi trebali odgovoriti na ESL stranici na njihov izazov. Radi se o Njemcima koje mislim po omjeru pobjeda i poraza mozemo pobjediti. Idemo prijave!

Ja sam sutra OUT. Radim popodne do 20h.

Ovo sam dobio od njih:

hello, we can play clock on weekdays only, or on the weekend of 18-20. later, does not go with us, in order to work. Now you have to propose nen termin, when it suits you in this period.

oni sve to preko mene, al palermo ima neke ispite sada, ja neznam jos ocu li moci - neopredjeljen i vidim sto ce cika kure ...

Dečki, meč je potvrđen i igra se u 20:00.

Mape su Citystreets i Crash, podaci za njihov server:

eSp 1.War Server

217.160.79.93:28961

pw:pcw1

Pojavite se na naš novi TS3 server (informacije o serveru u forumu Obavijesti)! :stariiskiller:

Awards

oni sve to preko mene, al palermo ima neke ispite sada, ja neznam jos ocu li moci - neopredjeljen i vidim sto ce cika kure ...

Bilo bi bolje da to odrade na forumu. Ovako mi drugi neznamo jesu zivi ili ne. Nije problem napisati na forumu jesu IN ili OUT. Minuta posla.

^^Pričali smo o tome večeras na TS-u, malo će se poradit na tome da ti dečki se javljaju na ovakve topike. Mislim da nema apsolutno nikakvog izgovora da se ne može jednom dnevno zraknut forum i izjasnit se za mečeve. U slučaju obaveza i dužeg izbivanja, treba onda postirati u MNSP.

Dakle, ništa se ne smije radit preko ikoga, onaj ko si ne može doć na forum ili mu se ne da, nema šta radit u klanu.

Takve neke elementarne stvari se trebaju usadit regrutima od samog starta!

Awards

Sign in to follow this  
Followers 0